In de special 'Gek op kennis: onderzoekende bètadocenten aan het woord' vind je de volgende artikelen:
Bruggenbouwers Onderwijsonderzoek en onderwijspraktijk staan voor hetzelfde doel: kwalitatief hoogstaand onderwijs. Maar in veel gevallen bereiken de twee sectoren elkaar niet, mogelijk vanwege verschillen in aard en dynamiek. Dat is een gemiste kans, want voor onderwijsverbetering is input vanuit beide werelden noodzakelijk. Hoe kan deze kloof worden geslecht?
Overbrug de kloof! ‘Veel kennis ligt voor het oprapen, maar de gemiddelde leraar heeft er geen weet van.’ Annemiek Vermeijlen ziet als onderzoekende docent een kloof tussen theorie en praktijk.
Taal in de bètatoetsen Bij scholengemeenschap Het Noordik in Almelo werken bèta- en taaldocenten...
Benieuwd naar de rest van het artikel?
Word nu abonnee en krijg onbeperkt toegang tot alle artikelen op Didactief, inclusief persoonlijk profiel om artikelen makkelijk te selecteren, delen en bewaren.