De tirannie van verdienste
Voor iedereen die meer wil weten over de dominantie van het meritocratische denken in het onderwijs. Sandel schrijft over de noodzaak om voorbij technocratisch oplossingen te komen, anders te denken over gelijkheid en uit te gaan van menselijke waardigheid.
Michael Sandel, De tirannie van verdienste. Ten Have, 2020. € 24,99. In de oorspronkelijke versie: The tyranny of merit. What’s become of the common good? Penguin Books Ltd, 2021. € 12,99.
Small things like these
Een prachtig dun boekje om zo in één avond uit te lezen en niet meer te vergeten. Shortlisted voor de Booker Prize...
Benieuwd naar de rest van het artikel?
Word nu abonnee en krijg onbeperkt toegang tot alle artikelen op Didactief, inclusief persoonlijk profiel om artikelen makkelijk te selecteren, delen en bewaren.